3 in 1 Fensterlack

Supernova_3in1-Fensterlack_750ml_WEB2018
Supernova_3in1-Fensterlack_750ml_WEB2018

Spetsiaalne akrüülemailvärv puitakende värvimiseks
Kruntvärv, vahevärv ja lõppvärv – kolm ühes. Vees lahustuv, läikiv hea veeauru läbilaskvusega  akrüülemail. Värvitud pinnad ei kleepu omavahel pärast kuivamist. Kasutatakse akende, uste, aknaluukide jaoks nii sise- kui välistingimustes. Hea katvusega, niiskuse reguleerimisega ja hea  pinnakaitsega. Sobib uute ja värvitud puitpindadele.

Kulu: ca 10m2 / l või 100 ml / m2 siledatel pindadel. Täpne kulu määratakse proovivärvimisega.

   BLAUER_ENGELWEB2018aplis   SuperNova_MixLogo_CMYK_300dpi_WEB2017

Aluspinnad:  peavad olema tugevad, puhtad, kuivad ja sobivad värvi pealekandmiseks. Välispinnad kruntida immutuskrundiga. Teraspinnad kruntida  korrosioonivastase krundiga. Tsinkpinnad puhastada ammoniaagi ja pesuvahendi vesilahusega kuni tsingi iseloomulik muster kaob. Läikivad kõva-PVC pinnad karestada matiks. Imavavad mineraalsed aluspinnad kruntida vahendiga  Super Nova Tiefgrund LF-ga.

Kasutamine: segage enne värvimist hoolikalt. Enne suurematele pindadele värvimist  segage ühes anumas  vajalik kogus eri pakenditest toonitud värv kokku. Kanda pinnale pintsli, rulli või pihustiga. Soovitav on  kasutada spetsiaalseid akrüülvärvi pintsleid ja -rulle. Värvi võib lahjendada maksimaalselt 10% veega. Mitte kanda, kui värvi, õhu ja pinna temperatuur on alla + 8 °C.

Tööriistad pesta kohe pärast kasutamist veega.

Kuivamisaeg: õhutemperatuuril +20 °С ja suhtelisel õhuniiskusel 65% pindkuiv ca 1 tunni pärast, ülevärvitav ca 12 tunni pärast. Kõrgem õhuniiskus ja madalam temperatuur võivad kuivamisaega märkimisväärselt pikendada.

Läikeaste: läikiv

Värv: valge, saab toonida Super Nova Select toonimismasinatega heledates toonides.

Pakend: 375 ml / 750 ml

Säilitamine: tihedalt suletud pakendites jahedas kohas, kaitsta külmumise eest. Minimaalne  kõlblikkusaeg: vt kaanel olevat etiketti.

VOC: Selle toote EL-i piirväärtus (kat. A / d): 130 g / l (2010). See toode sisaldab max 1 g / l VOC.

Categories: Emailvärvid