Decogranit

Supernova_Decogranit_25kg_WEB
Supernova_Decogranit_25kg_WEB

Graniitkrohv sise- ja välistöödeks
Dekoratiivkrohv nii sise- kui ka välistöödeks ja fassaadide soojustussüsteemide katmiseks. Koosneb polümeersest sideainest ja graniidipurust. Väga suure mehaanilise vastupidavuse ja UV-kiirguse kindlusega. Materjal on mõeldud soklite, välisfassaadide ja siseseinade katmiseks. Ilmastikule ja keskkonnatingimustele vastupidav, ei takista soojusliikumist.

Materjali kulu: u 4,0 – 4,5 kg/m² (2,0 mm). Kui vähendada materjalikulu, võib kattekiht jääda liiga õhuke ja pärast kuivamist ei ole see kvaliteetne.

German_Technology_Logo_shadow_WEB

• Looduslik graniit  
• Eriti suur pleekimiskindlus
• Hoonete soklitele, fassaadidele ja seintele

Aluspind: puhas, kuiv, sile ja tugev krohv, betoon, kuivkrohvplaat või soojustussüsteemi sarruskiht.

Kruntimine: aluspind kruntida dekoratiivkrohviga sarnast tooni kruntainega Super Nova Quarzgrund.

Aluspinnale kandmine: enne aluspinnale kandmist segada hoolikalt elektritrelli abil. Tööks vajaliku konsistentsi saamiseks võib lisada kuni 1% vett. Roostevabast terasest kelluga kanda aluspinnale 1,5–2 tera paksune kiht. Ühte aluspinda ei ole soovitatav katta eri tootepartiidest pärit materjaliga (partii number on etiketil), sest toorme loodusliku päritolu tõttu võivad värvitoonid mõningal määral erineda.

Tööriistad tuleb pärast kasutamist kohe veega puhtaks pesta.

Temperatuur ja kuivamine: kanda aluspinnale, kui materjali, aluspinna ja ümbritseva keskkonna temperatuur on vähemalt +5 °C. Normaalsete ilmastikuolude korral (+20 °C, suhteline õhuniiskus 65%) kuivab kattekiht umbes ühe ööpäevaga. Madalam temperatuur ja suurem õhuniiskus võib kuivamisaega pikendada kuni nädalani. Kuivamise ajal tuleb pinda kaitsta vihma ja külmumise eest. Tootja ei taga kattematerjali vastupidavust, kui see on aluspinnale kantud muutlikes hilissügisestes, talvistes või varakevadistes ilmaoludes. Mitte kanda aluspinnale otseses päikesekiirguses. Üle +25 °C temperatuur kiirendab oluliselt kuivamist ja võib raskendada materjali ühtlast kandmist aluspinnale.

Värvitoonid: 12 valmis tooni, mida kuvatakse kaustas Decogranit 2023.

Pakend: 25 kg

Hoidmine: Suletud pakendis jahedas kohas. Vältida külmumist. Minimaalselt pakendil märgitud kuupäevani.

Categories: Krohvid