Magnetfarbe

Magnetfarbe2023_WEB
Magnetfarbe2023_WEB

Magnetiline värv
Spetsiaalne dispersioonvärv veepõhistele seintele, interjööridele. Kasutamiseks sobivatel pindadel kontorites, kontorites, kauplustes, koolides, lasteaedades. Värv on lahustivaba ja sellel on minimaalsed emissioonid, nii et see sobib kasutamiseks ka sellistes kohtades nagu haiglad ja lastetoad jne, kus selle värvi ökoloogilised omadused on olulised.

Tarbimine: u. 2m2 / l või 500 ml / m2 mitmes kihis. Täpne tarbimine määratakse proovi värvimisega.

Magnetfarbe-2_WEB

Aluspinnad ja nende ettevalmistamine: Kasutage kõigil maksimaalselt siledatel aluspindadel, mis sobivad tavaliste dispersioonvärvide jaoks. Need peavad olema kindlad, puhtad, kuivad ja hoolikalt ettevalmistatud. Puhastage lahtised osad, pühkige pind hoolikalt puhtaks. Tugevalt imavad, poorseid põhimikke ja kriidikrohvi tuleks krundida Super Nova Tiefgrund LF. Liivapuru ja läikivad pinnad ning täitke praod sobiva pahtliga. Eemaldage lihvimistolm.

Kasutamine: värv on kasutamiseks valmis. Kandke pintsli või rulli abil. Mitte kasutada temperatuuril alla + 5 °C. Optimaalne värvi pealekandmise õhutemperatuur + 20 °C. Mitte kanda värskele betoonile. Värvi ei tohi lahjendada ega segada teiste värvidega! Kompositsioonis olevad metalliosakesed settivad aja jooksul purgi põhja, seetõttu on vaja värvi enne kasutamist ja ka värvimise ajal korralikult läbi segada!!! Magnetomaduste täielikuks toimimiseks on vaja vähemalt 3 paksu värvikihti. Iga järgnev värvikiht suurendab pinna magnetilisi omadusi.

Pärast kuivatamist muutub magnetiline faas halliks ja moodustab kerge struktuuri. Kui värvitoon on rahuldav, ei pruugita seda uuesti värvida. Magnetfarbe’iga töödeldud pinda saab värvida mis tahes soovitud värviga dispersioonvärviga. Enne värvimist kontrollige kindlasti pinna magnetilisust!

Juhised: kauplustes on tavaliselt erineva kvaliteediga magnetid, nii et ostes valige hea haardumisega kvaliteetsed magnetid.

Kuivamisaeg: kui õhutemperatuur on + 20 °С ja suhteline õhuniiskus 65%, on värv kuivanud ja seda saab 4 tunni pärast uuesti värvida. 24 tunni jooksul täielikult kõvastub ja värvitakse uuesti.

Tööriistade puhastamine: Pese kohe pärast kasutamist sooja veega.

Läikivusaste: matt

Värv: hall

Tihedus: u. 2,45 g / ml

Pakend: 750 ml

Säilitamine: tihedalt suletud pakendites jahedas kohas, kaitstuna külma ja otsese päikesevalguse eest. Minimaalne säilitusaeg 3 aastat – vt pakendi etiketti.

VOC: Selle toote EL-i piirväärtus (kat. A / a): 30 g / l (2010). See toode sisaldab max 1 g / l VOC.

Categories: Emailvärvid