PU-Acryl Seidenmattlack

Supernova_PU_Acryl_Seidenmattlack_WEB2019
Supernova_PU_Acryl_Seidenmattlack_WEB2019

Siidjasmatt akrüül-emailvärv
Vees lahustuv polüuretaaniga rikastatud akrüül-emailvärv. Moodustab suurtele ekspluatatsioonikoormustele vastupidava  kulumis- ja hõõrdumiskindla kattekihi. Hea kattevõimega.

Kulu: Ca  10 m2/l või  100 ml/m2 siledatel pindadel. Täpne kulu määratakse proovivärvimise teel.

Sobib laste mänguasjade katmiseks.

   Kindergeignet_2018_LV_WEB   BLAUER_ENGELWEB2018aplis   SuperNova_MixLogo_CMYK_300dpi_WEB2017

Kasutusvaldkonnad: On ette nähtud puitpindade, krunditud metallipindade, tugevate PVC-pindade ja mineraalsete pindade katmiseks. Sobilik katta laste mänguasju.

Aluspind: Peab olema puhas, kuiv ning ilma naket takistavatest ainetest. Välitingimustes töötlemata puitpinnad immutada puidukaitsevahendiga.  Teras- ja metallpinnad kruntida korrosioonikaitsekruntidega. Tsingitud pinnad puhastada ammoniaagi (nuuskpiiritus) ja pesuvahendi vesilahusega kuni on kadunud tsinkpinnale iseloomulik muster. Tugev PVC-pind lihvida. Imavad mineraalsed aluspinnad kruntida vahendiga Super Nova Tiefgrund LF.

Pinnalekandmine: Enne pinnalekandmist värvi hoolikalt segada. Suuremate pindade jaoks on vajalik kokku segada piisav kogus värvi ühes taaras.  Värv kantakse pinnale spetsiaalse pintsliga, rulliga või värvipüstoliga. Vajadusel lisada lahjendamiseks vett kuni 10%. Mitte kanda värvi temperatuuril alla +8 °С.

Töövahendid puhastad peale tööde lõppu veega.

Kuivamisaeg: Temperatuuril +20 °С ja suhtelisel õhuniiskusel 65% pindkuiv ca 1h pärast, järgneva kihi pinnalekandmine võimalik  12h pärast. Kõrgem õhuniiskus ja madalam õhutemperatuur võivad oluliselt pikendada kuivamisaega.

Toonimine: Toonimismasinaga või valmisvärvide omavahelise segamise teel.

Pakend: 125 ml / 375 ml / 750 ml / 2,5 l

Hoidmine: Kindlalt suletud taaras jahedas kohas, vältida külmumist. Minimaalne hoidmisaeg: kuni kaanel märgitud kuupäevani.

Koostis: Akrülaat-dispersioon, pigmendid, täiteained, vesi, lisandid. Toode sisaldab konservante värvi stabiliseerimiseks ja säilimiseks. Värvi allaneelamisel või õnnetusjuhtumi korral pöörduda arsti poole või toksikoloogia keskusesse.

Ohutusmeetmed: Mitte sisse hingata pritsaurusid. Pritsimisel ja lihvimisel kanda kaitseprille ja tolmukindlaid maske. Pinnalekandmise ja kuivamise ajal tagada hea ventilatsioon. Tööde ajal mitte süüa, mitte juua ega suitsetada. Toote kokkupuutel silmadega või nahaga koheselt hoolikalt loputada puhta veega.

Categories: Emailvärvid