Schultafellack

Schultafellack2023_WEB
Schultafellack2023_WEB

Matt, kriiti taluv, peegelduseta, lõhnatu tahvlivärv
Spetsiaalne matt alküüdemailvärv koolitahvlite, hinnatahvlite, menüütahvlite, jm. puit- ja metallpindade värvimiseks siseruumides.

Kulu: umbes 10m2/l või 100 ml/m2 siledatel pindadel ühes kihis. Täpne kulu määratakse proovikatmise teel.

Schultafelllack-2_WEB2024

Omadused: Värv moodustab ühtlase peegelduseta pinna. Värvil on suurepärane kattevõime ja kerge lõhn. Värvitud pinda on lihtne puhastada.

Tähelepanu! Värvilise kriidi kasutamisel pärast pesemist on pinnal võimalik näha pigmendi jääke.

Aluspind: Peab olema tugev, puhas, kuiv. Eemaldada lahtised osad.

Töövahendid: pintsel või rull.

Uuskatted: Uute puit-, puitkiud- või puitlaastplaatidest tahvlite puhul polümeerpahtliga pahteldada ja poorid sulgeda. Puit- ja teraspindade kruntimine ei ole vajalik; värvilistest metallidest pinnad kruntida krundiga Super Nova Allgrund. Seejärel kanda 1-2 kihti lahjendamata ALBRECHT Schultafellack-i võõpamisega või rullimisega.

Remontvärvimine: Eemaldada täielikult lahtised, irduvad  ja pragunenud vanad värvikihid. Puhastada ja lihvida vanad tugevad katted. Seejärel kandke 1-2 kihti lahjendamata ALBRECHT Schultafellack-i võõpamisega või rullimisega.

Kuivamisaeg: õhutemperatuuril + 20 °C ja suhtelise õhuniiskuse juures 60% puutekindel  1 tunni pärast, ülevärvitav 12 tunni pärast. Madalam temperatuur ja kõrgem õhuniiskus võivad kuivamisaega märkimisväärselt mõjutada.

Kasutustemperatuur: Min. pinna- ja õhutemperatuur + 10 °С pealekandmise ja kuivamise ajal. Enne kasutamist segada hoolikalt!

Pärast kasutamist puhastada töövahendid kohe Super Nova Verdünner AF-i või lakibensiiniga.

Läikeaste: matt

Tihedus: umbes 1,4 g / cm³

Ühendid: spetsiaalsed alküüdvaigud, anorgaanilised ja orgaanilised pigmendid, bariit, silikaadid, dearomatiseeritud alifaadid, glükoolieetrid, lisandid.

Värvid: 0611 roheline, 0905 must

Pakend: 375 ml / 750 ml

Säilitamine: Hoida tihedalt suletud pakendis külma eest kaitstud kohas. Kõlblikkusaeg min. enne: vaata pakendil olevat tähist.

Categories: Emailvärvid