Silicon Fassadenfarbe

Supernova-Silicon-Fassadenfarbe-10L_2024_WEB
Supernova-Silicon-Fassadenfarbe-10L_2024_WEB

Matt, hüdrofoobne fassaadivärv
Kvaliteetne silikoonsideaine baasil fassaadivärv, mis tagab väga tõhusa pikaajalise fassaadikaitse. Värvkate moodustab hüdrofoobse pinnakatte, millel on kõrge veehülgavus, kõrge auruläbilaskvus ja mustusekindlus. Tänu oma suurepärastele füüsikalistele omadustele on ideaalne pinnakattevahend ETICS-isolatsioonisüsteemidele.

Värvkate on profülaktilise kaitsega vetikate ja seenhaiguste vastu.

Kulu: Umbes 6 m2/l ehk 170 ml/m2 siledatel aluspindadel. Tekstuursete pindade värvimisel võib kulu mitmekordistuda! Täpsema värvikulu saab määrata proovivärvimisega.

German_Technology_Logo_shadow_WEB   FA_Formel_WEB2024  SuperNova_MixLogo_CMYK_300dpi_WEB2017 

Kasutuskohad: Värvimiseks sobivad mineraalsed aluspinnad ja renoveerimisvärvimiseks tugevalt kinniolevad silikaat-, silikoon- ja mattdispersioonvärvkatted ning polümeersed- ja silikoonkrohvpinnad.  Värvkate on profülaktilise kaitsega vetikate ja seenhaiguste vastu. Värvkate moodustab hüdrofoobse pinnakatte, millel on kõrge veehülgavus, kõrge auruläbilaskvus ja mustusekindlus. Tänu oma suurepärastele füüsikalistele omadustele on ideaalne pinnakattevahend ETICS-isolatsioonisüsteemidele.

Aluspind peab olema tugev, puhas, kuiv ja värvimiseks sobivalt ettevalmistatud. Vanad lahtised pinnakatted (nt. vana lahtikoorunud värv) tuleb eemaldada. Poorsed ja suure imavusega, aga ka kriidised aluspinnad tuleb kruntida sügavimbuva krundiga Super Nova Tiefgrund LF. Sõltuvalt ilmastikutingimustest soovitame värskete mineraalsete aluspindade puhul ja kohtparandustel lasta kuni 30 päeva kuivada, et vältida võimalikku plekistumist.

Pealekandmine: värv kanda peale pintsli, värvirulli või pihustiga. Värvi kasutamisel aluspinna kruntimiseks on soovitav värvile lisada vett, kuid mitte enam kui 10% ulatuses. Lõppkihi pealekandmisel on soovitav värvi veega mitte lahjendada. Värvida temperatuuril mitte alla +5оС. Vältida pealekandmist otsese päikesevalguse käes.

Kuivamisaeg: temperatuuril +20о С ja suhtelisel õhuniiskusel 65% võib teise värvikihi peale kanda  4 – 6 tunni möödumisel.

Kõrge õhuniiskuse tingimustes on soovitatav kaitsta värvitud pinda tugeva vihma eest, kuni värv on täielikult kõvenenud, vähemalt 3 päeva, et vältida värvkatte kahjustumist. Tootja ei garanteeri hilissügisel, talvel ja varakevadel muutuvates tingimustes pealekantud pinnakatte vastupidavust.

Töövahendid puhastada koheselt pärast töö lõppu veega.

Toonimine võimalik toonida toonimispastaga Super Nova Vollton- und Abtönfarbe  või toonimismasinas.

Läikeaste: matt

Värv: valge + segu (heledate toonide kolmas alus)

Pakend: 1L / 2.5L / 5L / 10L (3. alus 0.9L, 2.5L, 9L)

Hoidmine: Suletud pakendis jahedas kohas. Vältida külmumist. Minimaalselt pakendil märgitud kuupäevani.

Ohutusmärgis: EU piirnorm tootele (kategooria A/c): 40 g/l (2010). Antud toode sisaldab 40 g/l VOC (lenduvad orgaanilised ained).

Categories: Dispersioonvärvid fassaadidele, Uudised