Silicon Kratzputz 2,0

supernova_silicon_kratzputz_25kg_web2022
supernova_silicon_kratzputz_25kg_web2022

Dekoratiivne silikoonvaikude baasil struktuurkrohv viimistlustöödeks nii sise- kui välistingimustes, samuti fassaadide soojustussüsteemides.
lmastikutingimustele vastupidav, vihmavett hülgav, hea veeauru läbilaskvusega, vastupidav ümbritseva keskkonna agressiivse mõju suhtes ning omab isepuhastuvusomadusi. Sisaldab hallitust tõrjuvaid lisandeid.

Kulu: umbes 2,8 kg/m2 (2,0 mm). Täpne kulu määratakse proovikatmisega.

2   Italian_Marble_6x6cm_WEB  SuperNova_MixLogo_CMYK_300dpi_WEB2017 

Kratzputz_silicon_WEB2020

Aluspind: Puhas, kuiv, sile ja stabiilne krohv, kipskartong või soojustussüsteemi armeeringkiht.

Kruntimine: Kruntimiseks kasutada „Super Nova Quarzgrund”, mis on toonitud ligikaudu lõpliku katte tooni.

Aluspinnale kandmine: Enne aluspinnale kandmist segada hoolikalt elektrilise segaja abil. Kanda aluspinnale ühtlase õhukese kihina puhta, roostevabast terasest kelluga. Eemaldada liigne materjal kuni suuremate terade paksuseni. 10 minuti jooksul pärast aluspinnale kandmist anda struktuurkrohvile plastõõruti abil soovitud struktuur.

Temperatuur ja kuivamine: Mitte kasutada kui materjali, aluspinna ja ümbritseva keskkonna temperatuur on alla +5 °C. Normaalsetes ilmastikuoludes (+20 °C ja suhteline õhuniiskus 65%) kuivab struktuurkrohv ühe ööpäeva jooksul. Madalam temperatuur ja kõrgem õhuniiskus võivad kuivamise aega pikendada kuni ühe nädalani. Kuivamise ajal kaitsta pinda vihma ja külmumise eest. Tootja ei taga krohvi kestvust kui seda kantakse pinnale hilissügisel, talvel või kevade muutlikes ilmastikuoludes. Vältida materjali pealekandmist otse pealelangevate päikesekiirte mõju all.

Tööriistad: Tuleb puhastada veega koheselt pärast kasutamist.

Värvitoon: Valge. Võib toonida täistoonvärvidega „Super Nova Vollton- und Abtonfarbe”, samuti värvitoonimismasinates. Ei ole soovitatav kanda ühele aluspinnale tooteid, mis pärinevad erinevatest tootmispartiidest (vt. Kleebist), sest seoses täiteainete loomuliku ebaühtlusega on võimalikud väikesed toonierinevused.

Säilitamine: Hoida jahedas kohas, kuid vältida külmumist. Garanteeritud säilivusaeg – vt. pakendil olevat markeeringut

Pakend: 25 kg

Struktuur: Ühtlane faktuur

Tehniline informatsioon: Orgaanilise sideainega struktuurkrohv kasutamiseks välis- ja sisetingimustes (EN 15824:2009), CE (NB1378) 13 MBA 03-13-001; Veeauru läbilaskvus – V1 (Kõrge); Veeimavus – W3 (Madal); Nake ≥ 0,3 MPa; Veeimavus ≤ 0,5 kg/(m* d0,5) – Veeimavus DIN EN 1602-3;

Categories: Krohvid, Uudised