Tapeten-Kleister

Supernova-Tapeten-kleister-15L_WEB2018
Supernova-Tapeten-kleister-15L_WEB2018

Raskete ja klaaskiudtapeetide kliister
Kasutusvalmis želeetaoline kliister raskete tapeetide, aga samuti klaaskiudtapeetide ja fliistapeetide kleepimiseks seintele ja lakke.
Suurepäraselt sobib ka tavaliste paber- ja tekstiiltapeetide kleepimiseks. Peale kuivamist muutub kliister läbipaistvaks ning ei jäta tapeedile plekke. Võib kasutada niisketes ruumides juhul kui tapeet kaetakse värvikihiga.

Kulu: ca 4-6 m2/l või  150-250 ml/m2 sõltuvalt aluspinnast ja kleebitavast materjalist.

German_Technology_Logo_shadow_WEB

Kasutuskohad: Kasutusvalmis želeetaoline kliister raskete tapeetide, aga samuti klaaskiudtapeetide ja fliistapeetide kleepimiseks seintele ja lakke. Suurepäraselt sobib ka tavaliste paber- ja tekstiiltapeetide kleepimiseks. Peale kuivamist muutub kliister läbipaistvaks ning ei jäta tapeedile plekke. Võib kasutada niisketes ruumides juhul kui tapeet kaetakse värvikihiga.

Aluspind: Kliister on ette nähtud mõõduka imavusega seinte- ja laepindadele, nagu krohv, betoon, kipsplaat, polüstüreenplaadid, puitlaastplaadid, jm. Alus peab olema tugev, puhas ja sobilik töötluseks. Mittekandvad vanad kihid hoolikalt eemaldada. Läikiva lakiga või värviga kaetud pinnad karestada liivapaberiga. Suure imavusega pinnad , samuti tolmavad aluspinnad töödelda sügavimbuva krundiga Super Nova Tiefgrund LF.

Pealekandmine: Klaaskiudtapeetide kleepimiseks kantakse kliister  rulliga , hammaslabidaga või harjaga vahetult kleebitavale pinnale. Peale tapeedi kleepimist on soovitav veelkord „märg-märjale“ kliister pinnale kanda värvikihi krundiks. Pabertapeetide kleepimiseks kanda kliister ühtlaselt harjaga paani tagaküljele. Lasta kliistril sõltuvalt tapeeditootja soovitustest  5 kuni 10 minutit imenduda. Vajadusel võib kliistrit lahjendada veega töökonsistentsini. Töödelda temperatuuril mitte alla +5 C.

Kuivamisaeg: Temperatuuril  +20 С ja  65%  suhtelise õhuniiskuse tingimustes võib värvkattega katta 24 h pärast.

Töövahendid puhastada veega koheselt peale tööde lõppu.

Kulu: ca 4-6 m2/l või  150-250 ml/m2 sõltuvalt aluspinnast ja kleebitavast materjalist. Täpne kulu määratakse objektil proovikleepimise teel.

Pakend: 5L / 15L

Hoida tihedalt suletud taaras jahedas kohas, vältida külmumist. Minimaalne hoidmisaeg vt.pakendilt.

Categories: Liimid, Uudised